Paidon Studio

Principalele facilități

  • 30 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie
  • 2 guests
  • 1 pat

Locație

    Apartmentul spațios Paidon Studio Atena cu 1 dormitoare este situat la 10 minute călătorie de Muzeul Acropole și la 4.2 km de Templul lui Hefaistos. Acest apartament de 30 m² poate găzdui până la 3 persoane.

    Acest apartament are o locație convenabilă, la mică distanță de stația de metrou Panormou. Proprietatea este situat la 2.5 km de Muzeul de Artă Cicladică Goulandris.

    Acest apartament are 1 baie. În plus, veți găsi un uscător de păr și prosoape de baie.

    Facilitățile de self-catering au o bucătărie complet utilată cu un ceainic electric, un frigider și ustensile de bucătărie. Paidon Studio este la câteva momente de cea mai apropiată stație de autobuz Zagora. Această proprietate are o terasă.

    Informații importante

    Check-in: de la 12:00
    Check-out: până la 10:00
    Număr de înmatriculare00001196664
    • Copii și paturi suplimentare
    • În cameră nu se oferă pătuțuri.
    • În cameră nu se oferă paturi suplimentare.

    Opțiuni de cameră la Paidon Studio Atena

    Acest apartament are 1 baie. În plus, veți găsi un uscător de păr și prosoape de baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Paidon Studio Atena Toalete foto Paidon Studio Atena Alte foto Paidon Studio Atena Bucătărie foto Paidon Studio Atena Exterior foto Paidon Studio Atena Paturi foto Paidon Studio Atena Orizont foto Paidon Studio Atena Facilități foto Paidon Studio Atena Orizont foto Paidon Studio Atena Cameră foto Paidon Studio Atena Facilități foto
    Cameră King de lux

    Dimensiune: 30 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +

    Locația Paidon Studio Atena

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Paidon Studio Atena

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Întrebări frecvente

    • Cât de mare este Paidon Studio?
      Paidon Studio are o dimensiune de 30 de metri pătrați.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Paidon Studio Atena